Pradžia

Veikla

D.U.K.

Kontaktai

 

Pradžia

Klientams

   Apie mus
 
   UAB „Taksta” patyrusių žmonių iniciatyva buvo įkurta 2000-aisiais metais Šiauliuose. Po trijų metų rezultatyvaus darbo UAB „Taksta”  persikėlė į Vilnių. Jau daugiau kaip šešerius metus veikianti įmonė šiuo metu sostinėje sėkmingai vysto ir plėtoja veiklą transporto ir logistikos srityje. UAB „Taksta” šiuo metu yra įsikūrusi patogioje sostinės vietoje, Kalvarijų gatvėje, kurią galima nesudėtingai ir greitai pasiekti ir nuosavu automobiliu, ir visuomeniniu transportu.
   Nuo susikūrimo laikotarpio pagal aukščiausius reikalavimus dirbančioje bendrovėje auga ir darbuotojų skaičius. Įmonės veiklą koordinuoja
kvalifikuoti specialistai, kurie gerai išmano savo sritį ir yra pasiruošę perduoti savo patirtį. 
 
   Tikslai
 
   Vienas iš pagrindinių UAB „Taksta” tikslų yra nuolat plėsti savo partnerių ratą ir siūlyti karjeros galimybes. UAB „Taksta“ palaiko balansuotą kontaktą tarp vadovų ir darbuotojų. Kooperatyvumas, operatyvumas ir abiejų pusių - darbdavių ir vežėjų pareigas atliekančių žmonių susikalbėjimas yra vienas iš nuolat palaikomų UAB „Taksta” darbo principų. Maloni atmosfera, nuolatinė bendrovės darbuotojų koordinacija ir galimybės susisiekti telefonu bei elektroniniu paštu užkerta kelią galimiems nesusipratimams.
   Transporto srityje UAB „Taksta” dirba jau ne vienerius metus. Bendrovė seka ir puikiai supranta augančias konkurencingumo tendencijas rinkoje, tad UAB „Taksta” ne tik siekia efektyviau organizuoti savo veiklą bei siekia kokybės, bet ir ieško naujų būdų, kad savo partneriams galėtų pasiūlyti kuo parankesnes, o klientams kuo palankesnes sąlygas.

  Versija spausdinimui

Pradžia

Veikla

D.U.K.

Kontaktai

  Dizainas: Puslapiai.eu

Svetainėje naudojama MegaTVS